Oferta – opakowania drewniane

Firma Gozdrew Sp. z o.o. nieustannie dąży do coraz to wyższej jakości wytwarzanych produktów, czyli opakowań drewnianych, palet specjalnych, skrzyń drewnianych.

W tym celu udoskonala technologię produkcji oraz strategię zarządzania przedsiębiorstwem m.in. poprzez wprowadzanie certyfikatów, takich jak certyfikat IPPC.

Certyfikat IPPC – ISPM 15

Gwarantuje odpowiedni standard produktów z drewna poddawanego obróbce cieplnej, m.in. palet ISPM.

Certyfikat IPPC – ISPM 15 poświadcza, że firma Gozdrew Sp. z o.o. spełnia wszystkie normy dotyczące obróbki termicznej, kontroli jakości oraz wilgotności drewna. Jest on nadawany przez Instytut Technologii Drewna i widnieje w krajowym rejestrze firm spełniających warunki produkcji wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych.

Wszystkie nasze działania podejmowane są z myślą o naszych kontrahentach, dostawcach, pracownikach oraz o naszym lokalnym otoczeniu. Nieustannie dążymy do rozwoju dotychczasowych procesów produkcyjnych i zarządczych. Rozwijamy się, aby zapewnić jak najwyższą jakość produktów, nie zapominając o naszym najbliższym otoczeniu.

Nasza wieloletnia działalność wypracowała nam status Firmy Godnej Zaufania. W najbliższym czasie planujemy rozwijać naszą działalność i poszerzać gamę naszych certyfikatów o certyfikaty zarządzania jakością w naszym przedsiębiorstwie oraz o certyfikaty związane z ekologiczną sferą naszej działalności.

Bardzo chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji w zakresie produktów z certyfikatem IPPC, samego certyfikatu, sposobu obróbki drewna, kontroli jakości oraz wilgotności.


Jeżeli interesuje Państwa współpraca w zakresie produktów z certyfikatem IPPC,

zachęcamy do kontaktu mailowego lub przez formularz zapytania ofertowego.

Certyfikat IPPC dla firmy Gozdrew

Tytuł Firma godna zaufania dla Gozdrew Sp. z o.o.